Ambalaj sektöründe piyasada tam anlamıyla bir firmanın tüm ambalaj ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve güvenilir ambalaj hizmeti pazarlamak isteyişimiz en önemli hizmetlerimizin başında gelmektedir. Bir firmanın tüm ambalaj işleri ihtiyacını tek bir çatı altında karşılayabilmek müşteri açısından bu iş için birden fazla firma ile çalışmak zorunda olmaması demektir ve yine bu iş için parçalanarak kendi iş verimini düşürmemesi açısından daha uygun olacaktır. Dolayısıyla bizde bu fikir doğrultusunda tek elden tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermeyi daha uygun buluyoruz.

İşletmenin Misyonu

Müşterimin ihtiyaç duyduğu ürünleri, sorumluluk bilinciyle isteklerine uygun bir biçimde zamanında kendilerine teslim etmek ürünün ayıplı ve özürlü olmamasına özen göstermek, koşulsuz mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

İşletmenin Vizyonu

2013 yılında kurulmuş olan firmanın şeffaflık dürüstlük ilkeleriyle bütünleşen ve kaliteli ürün uygun fiyat politikasıyla pazardaki yerimi almak için güvenilirliği devamlı gündemde tutarak pazardaki yerimi sağlamlaştırmaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1-Yurt Ambalaj firması ambalaj sektöründe faaliyet gösteren gerçek usulde vergiye tabi bir şahıs işletmesidir.

2-Ambalaj bir ürünün kıyafeti gibidir, aynı şekilde ambalajda, bir ürün yada hizmetin tanıtımı için en güzel reklam şeklidir. Bu konuları ele aldığımız zaman yemek restoranlarından başlayarak diğer ürün veya hizmet veren firmalara kadar tüm sektörü içine alan bir pazara hitap ediyoruz.

3-Kaliteli, Güvenilir ve size en uygun fiyatlandırma politikamız ile sizleri sonuna kadar destekleyecek nitelikte çalışmayı tercih ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Tasarım Danışmanlığı

Marka & Pazarlama

Ürün/Hizmet Yönetimi

Kalite

Raporlama

Destek & Güvence

Tüm ürünlerimizin kalitesinin arkasında olduğumuzu rahatlıkla ifade ediyoruz. Sizlere sunacağımız hizmette sizin olumsuz etkilenebileceğiniz herhangi bir durumla karşılaşmayacağınızı söyler, memnuniyet garantisi sunacağımızı bilmenizi istiyoruz.